24/7Приймаємо ONLINE ЗАМОВЛЕННЯ
(044) 333 43 25
всі номери

(067) 814 95 62 Київстар

(050) 180 30 39 Vodafone

(093) 170 58 62 Lifecell

Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-18:00
Нд: 10:00-15:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Maico-Market Блог Рейтинг найкращих витяжних вентиляторів

Рейтинг найкращих витяжних вентиляторів

Витяжна вентиляція сприяє видаленню небажаних запахів і надмірної вологості приміщень різного типу. Будь-яка споруда обладнано вентиляційними каналами, які не здатні справлятися зі своєю функцією. На це є різні причини :

 • Посилення герметичності будинків, вікон, дверей, що знижує рівень припливу повітря з вулиці.

 • Наявність великого числа працюючої техніки. З кожним роком з'являються нові побутові пристрої, що використовуються людиною. Побутові агрегати виділяють додаткове тепло, пари, гази та інші речовини. Це значно позначається на чистоті повітряного середовища будь-якого приміщення.

Причин дуже багато, тому витяжні вентилятори стали одним з часто купованих вентиляційних пристроїв. Німецький бренд МАІСО зарекомендував себе позитивно — якість вироблених їм витяжних пристроїв дійсно гідне. Нижче описані популярні моделі вентиляторів Maico для витяжки та їх рейтинг.

ТОП 1. Модель MAICO ECA 100 IPRO

MAICO ECA 100 IPRO

Витяжний вентилятор є базовим зразком серії ECA. Прилад має діаметр воздуховода 100 мм. Особливість даного пристрою — це можливість його використання з подвійним вимикачем (в двох режимах). Тому в технічних параметрах вказана продуктивність 78 та 92 м3/ч.

Перевага вентилятора — це відсутність звуків і вібрацій при роботі, оскільки він оснащений двигуном на шарикопідшипниках. Ступінь захисту від прямого контакту з водою — висока (IP X5), що дозволяє монтувати пристрій не тільки у вбиральні, але і у ванних кімнатах, пральнях.

Витяжний вентилятор MAICO ECA 100 IPRO виконаний в білому кольорі, має матову лицьову панель і компактні габарити. Сукупність всіх переваг і прийнятної ціни дозволяють пристрою бути на перших позиціях в числі найбільш часто купованих.

ТОП 2. Модель MAICO ER 60 і ER 100

MAICO ER 60

MAICO ER 100

Цей вентиляційний вузол (ER 60) призначений для прихованої установки. Поставляється з кришкою і фільтром і може використовуватися в двох кімнатах одночасно. Інсталяційний корпус в комплекті відсутній, оскільки невідомо, скільки приміщень буде обслуговувати прилад.

З істотних переваг слід виділити те, що заміна фільтра не вимагає наявності спеціальних інструментів, а монтаж виконується за допомогою засувок. Агрегат має якісний захист від струменів води і бризок, тому можна сміливо встановлювати вузол у приміщеннях з підвищеною вологістю (зразок ER 100 має такий же клас IP). Також вентиляторний агрегат ER 60 оснащений зовнішньої лицьовою панеллю, яка повертається в межах ±5° — це дозволяє приховати нерівності монтажу.

Що спільного у моделей MAICO ER 60 і ER 100:

 • Розмір (251 мм ширина, 251 мм висота);

 • Колір (білий);

 • Спосіб монтування (прихований);

 • Можливість експлуатації на два приміщення одночасно;

 • Клас захисту (IP X5);

 • Конструктивні особливості;

 • Вартість.

Чим відрізняються пристрої один від одного:

 • Продуктивністю;

 • Рівнем шуму;

 • Глибиною монтажу;

 • Призначенням (ER 100 більше підходить для установки в кухню, оскільки має вищий показник кратності повітрообміну);

ТОП 3. Модель MAICO AWB 100 C

MAICO AWB 100 C

Аксіальний витяжний вентилятор призначений для невеликих кімнат, душові, ванни, пральні, гардеробні. Має більш слабку ступінь захищеності (IP X4) від вологості і прямого попадання води, ніж вищеописані моделі. Пристрій оснащений клапаном, який запобігає зворотну тягу. Діаметр патрубка — стандартний (100 мм). Двигун агрегату не потребує обслуговування завдяки підшипникам ковзання.

Вентилятор для витяжки зовні схожий з моделлю IPRO. Невеликий розмір і стильний дизайн у поєднанні з лаконічною вартістю обумовлює популярність даного пристрою. З усіх, представлених в даній статті агрегатів, MAICO AWB 100 C має саму низьку вартість.

ТОП 4. Модель MAICO ECA 100 IPRO K

MAICO ECA 100 IPRO K

Витяжний вентилятор в даному виконанні— це механізм, який здатний працювати в двох режимах (з подвійним вимикачем). Агрегат призначений для монтажу в вентканал діаметром 100 мм, оснащена внутрішньою керованою заслінкою (чим і відрізняється від моделі ECA100IPRO, описаної вище) і зворотним клапаном.

Продуктивність ECA 100 IPRO K становить 78/92 м3/год, що гарантує ефективну експлуатацію в невеликих кімнатах з вологим середовищем і можливістю регулювання. Корпус виготовлений з високоякісної пластмаси білого кольору. Виріб монтується на стіні/стелі. Крім інших відмінностей, даний зразок пристрою стоїть на порядок вище, ніж його аналоги.

ТОП 5. Модель MAICO ER 60 G

MAICO ER 60 G

Вентиляторний вузол радіальної конструкції, який відрізняється від ER 60 наявністю опції зміни навантаження (а також вартістю). Це означає, що пристрій працює постійно із зниженою продуктивністю 35 м3/год, а при включенні— 62м3/год. Це знижує споживання електроенергії при високій ефективності витяжного агрегату.

Розмір, призначення та якість ідентичні в порівнянні з вентиляційним механізмом ER 60.

Ось перелік актуальних витяжних пристроїв MAICO, які розрізняються по функціональності, розмірами, способом монтування і ціною. Вибір за покупцем!

 14.11.2017
 (211 переглядів)