24/7Приймаємо ONLINE ЗАМОВЛЕННЯ
(044) 333 43 25
всі номери

(067) 814 95 62 Київстар

(050) 180 30 39 Vodafone

(093) 170 58 62 Lifecell

Контактна інформація

Графік роботи call-центра:

Будні: 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
Нд: 10:00-16:00

Пункти видачі онлайн-замовлень:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 2/1
Maico-Market Список услуг Встановлення витяжних вентиляторів

Встановлення витяжних вентиляторів

Плюси монтажу вентиляції за замовленням

 • Досвід. Наша компанія має великий досвід (понад 10 років) встановлення вентиляційних систем, як промислових, так і побутових.

 • Наявність всіх матеріалів. Фахівці прибувають на місце монтажу зі всіма необхідними деталями, запчастинами, допоміжними матеріалами. Вам нічого не потрібно купувати зайвого.

 • Професійний інструмент. Якість нашого обладнання для встановлення витяжних вентиляторів — висока, що дозволяє виробляти монтаж якісно, швидко і акуратно.

 • Рішення складних завдань. При нестандартних планування, монтажі в зону стелі тільки досвідчені майстри зможуть якісно виконати роботу.

Якщо ви вмієте монтувати вентиляцію самостійно, то це не стане проблемою, в іншому випадку, краще звернутися до професіоналів – така робота займе не більше 2-3 години, і техніка буде надійно працювати.

Вартість монтажу витяжного вентилятора у Києві 400 грн  нашими фахівцями. Зверніть увагу, що ця вартість актуальна тільки для вентиляторів Майко куплених в нашому магазині MAICO-MARKET.

Самостійний монтаж витяжного вентилятора: аргументи «за» і «проти»

Установка витяжного пристрою — простий процес, але вимагає спеціальних знань, досвіду, навичок і наявності арсеналу інструментів. На перший погляд може здатися, що монтаж пристрою настільки простий, що фахівець не потрібен. Але в процесі стає зрозуміло: значні грошові витрати на матеріали, їх пошуки по магазинах, брак засобів, охайність в роботі, порушення цілісності кахельної плитки (при її наявності) — все це значні аргументи на користь виклику майстра.

Фахівці щодня займаються монтажем, регулярно стикаються з серйозними завданнями, реалізують складні проекти, тому для них установка витяжного вентилятора — робота кількох годин. При цьому Ваші нерви, час і гроші залишаються цілими.

Купуючи витяжний вентилятор, замовте послугу установки!

Критерії вибору витяжного вентилятора

Перш, ніж приступати до монтажу, необхідно придбати вузол/прилад. Як це зробити, щоб пристрій було ефективним, економічним і недорогим:

 • Ознайомитися з найбільш популярними моделями, почитати відгуки та проконсультуватися з менеджером магазину.

 • Визначити потужність. Тут важливо підібрати пристрій, підходить ідеально. Через нестачу продуктивності вентилятор не впоратися зі своїм призначенням, не зможе забезпечити нормальну витяжку повітря, отже, буде марним приладом в будинку. Навпаки, надмірна потужність підвищить в рази рахунки за електроенергію. Як правильно визначити необхідну кратність повітрообміну: шляхом множення площі приміщення на його висоту. Однак, це не все. Потрібно прийняти до уваги розташування сторін світла по відношенню до вікна, частоту роботи побутових приладів, кількість людей і якість припливної вентиляції. Чим більше виділяється в повітряну масу пилу, шкідливих речовин і тепла, тим вище продуктивність повинна бути у витяжного вентилятора.

 • Уточнити тип приміщення, де буде монтуватися пристрій. Як відомо, вентиляторний прилад для витяжки встановлюється в місцях найбільшого скупчення вологи, запахів і пилу (ванна, санвузол, кухня, гардеробна). В залежності від місця розташування визначається додаткова функціональність: автоматичне регулювання, таймер і т. д.

 • Заміряти розміри і підібрати дизайн. Вентиляційний канал і патрубок вентилятора повинні збігатися за розмірами (в основному це від 100 мм до 150 мм). При наявних відмінностях виконується або розширення отвори в вентканал, або його звуження за допомогою монтажної піни, труб, гумок. Що стосується дизайну, то вибір великий. Чим простіше виглядає вентиляторний агрегат, тим менше його вартість. Хоча навіть серед недорогих моделей зустрічаються красиві і цікаві витяжні вентилятори зі стильною і декорованою лицьовою панеллю.

Покроковий монтаж вентиляторних пристроїв

Перед установкою витяжного вентилятора здійснюється підготовка місця. В ідеалі слід виконувати монтажні дії в період ремонтних робіт, щоб не пошкодити обробку.

Другим етапом є організація електроживлення. Агрегат працює від електромережі, тому потрібно прокладка кабелю, штроблення стін, висновок проводів під вимикач. Все залежить від функціональності пристрою і побажань замовника. Якщо стіни не руйнувати, потрібно декоративний короб, щоб заховати дроти. Електротехнічні роботи — досить складне і небезпечне завдання, яку краще довірити професіоналові.

Третім етапом виконується безпосередньо сама установка та підключення. При правильному виборі витяжного приладу проблем не виникає. Виріб кріпиться за допомогою клею, силікону. Але, якщо в планах є його регулярне обслуговування та чищення, не стоїть намертво приклеювати вентилятор до стіни.

Практичні поради по монтажу вентилятора для витяжки

 • Витяжний вентилятор слід встановлювати тоді, коли виконується обробка приміщення. По-перше, це позбавить від пошкоджень ремонту (так як його ще немає), а по-друге, дасть можливість встановити той агрегат, який дійсно підійде. Найчастіше, великі за розміром кухні, ванні кімнати купується пристрій підвищеної потужності, а щоб його вмонтувати, буде потрібно розширення вентиляційного каналу.

 • Якщо ремонт в приміщенні вже зроблений, не потрібно порушувати обробку. Спробуйте встановити агрегат всередині шахти. Найчастіше це спрацьовує.

 • Зверніть увагу на наявність зворотного клапана у вентиляційному обладнанні. Якщо зворотна тяга присутній у Вашому приміщенні (сторонні запахи від сусідів), його наявність необхідна.

 • При монтажі вентилятора для витяжки стоїть переконається, що патрубок не впирається щільно до стіни шахти. Також не потрібно сильно задувати монтажною піною або силіконом порожнечі між стіною, корпусом і патрубком для обслуговування доведеться виймати, а при щільному закріпленні виривати.

Виникли питання? Зателефонуйте до нас!

 14.11.2017
 (1039 просмотров)